Про компанію  Оплата і доставка Безопасность платежей  Умови роботи інтернет-магазину   Виробники
Жидкость для мытья посуды PRO sevice OPTIMUM 5л. "Лайм" Збільшити для перегляду

PRO Миючий засіб для посуду OPTIMUM , "ЛАЙМ" , 5л (4шт/ящ) SD

25480300

Новий товар

Засіб для миття посуду PRO service підходить для всіх типів посуду, ефективний у воді будь-якої жорсткості і температури. Має ненав'язливий приємний аромат. Властивості: для всіх типів посуду, ефективний у воді будь-якої жорсткості і температури, містить ароматизатор для видалення запахів, не викликає алергії. Спосіб застосування: розвести на 1 л води 5 мл миючого засобу (1 чайна ложка) або за допомогою губки нанести кілька крапель на поверхню, прибрати бруд, змити водою. Для економічнішого використання рекомендується використовувати з наливними дозаторами для рідкого мила

Детальніше

7 од.

Є в наявності доставка від 24 годин до 3 робочих днів

45,09 грн.

Інформація

Засіб для миття посуду PRO service підходить для всіх типів посуду, ефективний у воді будь-якої жорсткості і температури. Має ненав'язливий приємний аромат.
Властивості: для всіх типів посуду, ефективний у воді будь-якої жорсткості і температури, містить ароматизатор для видалення запахів, не викликає алергії.

Спосіб застосування: розвести на 1 л води 5 мл миючого засобу (1 чайна ложка) або за допомогою губки нанести кілька крапель на поверхню, прибрати бруд, змити водою.
Для економічнішого використання рекомендується використовувати з наливними дозаторами для рідкого мила.

17 інших товарів в цій категорії: