Про компанію    Оплата і доставка     Наші магазини

Новий Зубочистки PRO service 1000 шт. 12201511 Збільшити для перегляду

PRO Зубочистки 1000 шт (72шт/ящ)

12201511

Новий товар

  • Виробник: Pro Service
  • Індивідуальна упаковка: Без упаковки
  • Матеріал: Березові
  • Довжина: 6,5 см

Детальніше

39 од.

33,53 грн.

Характеристики

Артикул 12201511
Серія Professional
Вид без інд. упаковки
Розмір 6,5 см
Кількість в упаковці 1000 шт
Кількість в ящику 72 шт / ящ
Колір Дерево

Інформація

Зубочистки, в першу чергу, використовуються для забезпечення гігієни порожнини рота. Також зубочистки використовуються в кулінарії для сервірування столу. Наприклад, для скріплення канапе, рулетів, прикрас з тіста і подібних страв.
Зубочистки ТМ PROservice виготовлені з березової деревини. Даний матеріал дозволяє забезпечити міцність і стійкість до зламів. Зубочистки мають гладку відшліфовану поверхню, що виключає появі відколів і дрібних трісок, які можуть сприяти пошкодження ясен. До складу матеріалу зубочисток ТМ PROservice не входять просочення. Тому при взаємодії зубочистки з іншими продуктами і в разі нагрівання матеріал не виділяє сторонні запахи і різні речовини.
Кожна зубочистка поміщена в індивідуальну упаковку, яка може бути виготовлена з паперу або поліетилену. Дана упаковка забезпечує додаткову гігієну. Сама упаковка перед безпосереднім використанням легко знімається.
Купити зубочистки ТМ PROservice можна в комплектації за 1000шт в індивідуальній упаковці та без неї. Довжина кожної зубочистки становить 6,5 див.
Перевагою зубочисток ТМ PROservice є дотримання точних розмірів і комплектації упаковки.

2 інших товарів в цій категорії: