Про компанію    Оплата і доставка

Для приготування їжі Товарів у наявності: 18

Підкатегорії

 • ФОЛЬГА
 • ПЕРГАМЕНТ
 • ЗУБОЧИСТКИ

  Зубочистки, в першу чергу, використовуються для забезпечення гігієни порожнини рота. Також зубочистки використовуються в кулінарії для сервірування столу. Наприклад, для скріплення канапе, рулетів, прикрас з тіста і подібних страв.
  Зубочистки ТМ PROservice виготовлені з березової деревини. Даний матеріал дозволяє забезпечити міцність і стійкість до зламів. Зубочистки мають гладку відшліфовану поверхню, що виключає появі відколів і дрібних трісок, які можуть сприяти пошкодження ясен. До складу матеріалу зубочисток ТМ PROservice не входять просочення. Тому при взаємодії зубочистки з іншими продуктами і в разі нагрівання матеріал не виділяє сторонні запахи і різні речовини.
  Кожна зубочистка поміщена в індивідуальну упаковку, яка може бути виготовлена з паперу або поліетилену. Дана упаковка забезпечує додаткову гігієну. Сама упаковка перед безпосереднім використанням легко знімається.
  Купити зубочистки ТМ PROservice можна в комплектації за 1000шт в індивідуальній упаковці та без неї. Довжина кожної зубочистки становить 6,5 див.
  Перевагою зубочисток ТМ PROservice є дотримання точних розмірів і комплектації упаковки.

 • ПЛІВКА ХАРЧОВА
на сторінку
Показані 1 - 15 із 18 пунктів
Показані 1 - 15 із 18 пунктів